Nahrávacie štúdioUmelecká agentúrag+-sharetwitter-sharefacebook-share
close

Váš názor nás zaujíma

Záleží nám na tom čo si o Music Drive myslíte. Vaše odpovede sú pre nás dôležité. Pomôžu nám aby sme pre vás zlepšovali úroveň kvality našich služieb a ponúk. Ďakujeme vám.

Capatcha: odpíšte text z obrázku
Vygenerovať nový reťazec

Vaše odpovede slúžia výhradne pre interné potreby spoločnosti Music Drive. Nebudú nikde publikované ani uverejnené.

close

Kde nás nájdete - Music Drive na mape

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnovenie heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať

Music Drive | eventová agentúra a nahrávacie štúdio

Vitajte na stránkach umeleckej agentúry Music Drive

Sme umelecká a eventová agentúra z Nových Zámkov, založená v roku 2008 dvoma nadšenými študentmi hudby, ktorí začali spoločne organizovať menšie akcie v Nových Zámkoch a rýchlo sa stali známymi najmä svojou pracovitosťou a vysokou kvalitou svojej práce. Firma tak nadobudla neochvejné významné postavenie v oblasti kultúry v Nových Zámkoch a postupne sa prepracovala od drobných lokálnych akcií k podujatiam medzinárodného významu. Medzi prvé väčšie projekty firmy patrí festival Zámocké Country, ktorý organizujeme dodnes.

V dnešnej dobe je agentúra music DRIVE schopná vyhovieť akýmkoľvek individuálnym požiadavkám a vytvoriť na mieru a na kľúč ľubovoľný event od najmenšieho až po ten najväčší.

Firemné portfólio zahŕňa tiež kamennú prevádzku a e-shop s hudobninami a profesionálne vybavené nahrávacie štúdio.

Váš názortoTop
./
../../